SEG (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Tags
et: Sildid

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: #
et: nr

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad
