SEG (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Tags
hi: उपनाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Roles
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता
