SEG (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Roles
hy: Դերեր
