SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Tags
ka: ტეგები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები
