SEG (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Tags
kk: Тэгтар

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар
