SEG (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Roles
lt: Rolės

en: Users
lt: Nariai

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
