SEG (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Tags
lv: Birkas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Roles
lv: Lomas

en: Users
lv: Lietotāji
