SEG (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Tags
nl: Labels

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Roles
nl: Rollen

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Users
nl: Gebruikers

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: opt-in or out of tracking
nl: bezoeken bijhouden in- of uitschakelen

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.
