SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Tags
ps: بچوي

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Users
ps: غړي
