SEG (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Tags
sk: Značky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
