SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
