SEG (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు
