SEG (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
