SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Users
ast: Usuarios
