SEG (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Tags
bg: Таг

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Roles
bg: Роли

en: Users
bg: Потребители
