SEG (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Tags
bs: Tagovi

en: Statistics
bs: Statistika

en: Roles
bs: Uloge

en: Users
bs: Korisnici
