SEG (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Tags
cs: Štítky

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
