SEG (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj
