SEG (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Tags
is: Efnisorð

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Roles
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur
