SEG (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Tags
jv: Tautan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Roles
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo
