SEG (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
