SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران
