SEG (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
