SEG (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Tags
my: Tag များ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
