SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
