SEG (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Tags
sl: Oznake

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki
