SEG (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Tags
sq: Etiketat

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues
