SEG (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Tags
sv: Etiketter

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Roles
sv: Roller

en: Users
sv: Användare

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: opt-in or out of tracking
sv: välja för eller emot av spårning

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sv: Användare spåras som standard, men du har möjlighet till opt-out.

en: Enable user tracking
sv: Aktivera användarspårning

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
sv: Användare spåras <em>inte</em> som standard, men du har möjlighet till opt-in.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
