SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
