SEG (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Tags
uk: Теґи

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Roles
uk: Ролі

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Users
uk: Користувачі

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: opt-in or out of tracking
uk: відстежувати чи ні

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)
