Select 2 (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: Production (Minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (Uncompressed Code)
el: Ανάπτυξης (μη συμπιεσμένος κώδικας)
