Select 2 (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Selectors
es: Selectores

en: Classes
es: Clases

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.

en: %name must be a positive integer.
es: %name debe ser un entero positivo.

en: Production (Minified)
es: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
es: Desarrollo (Código sin comprimir)

en: At least @a
es: Al menos @a

en: @e: At least @a
es: @e: Al menos @a
