Select 2 (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: Production (Minified)
fi: Tuotanto (Minified)

en: Development (Uncompressed Code)
fi: Kehitys (pakkaamaton koodi)

en: At least @a
fi: Vähintään @a
