Select 2 (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Selectors
fr: Sélecteurs

en: Caches cleared.
fr: Les caches ont été vidés.

en: %name must be a positive integer.
fr: %name doit être un entier positif.

en: Development (Uncompressed Code)
fr: Développement (code non compressé)

en: At least @a
fr: Au moins @a

en: Placeholder text
fr: Texte de substitution
