Select 2 (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Classes
it: Classi

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.

en: Production (Minified)
it: Produzione (minificato)

en: Development (Uncompressed Code)
it: Sviluppo (codice non compresso)

en: At least @a
it: @a o successiva

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
