Select 2 (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Classes
pt: Turmas

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro e positivo.

en: Production (Minified)
pt: Produção (Minificado)

en: Development (Uncompressed Code)
pt: Desenvolvimento (Código Descomprimido)

en: At least @a
pt: Pelo menos @a
