Select 2 (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Classes
sv: Klasser

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: Production (Minified)
sv: Produktion (Minimerad)

en: Development (Uncompressed Code)
sv: Utveckling (Okomprimerad kod)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a
