Select 2 (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: At least @a
tr: En azından @a
