Select 2 (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)

en: Development (Uncompressed Code)
ca: Desenvolupament (codi sense comprimir)
