Select 2 (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Classes
da: Klasser

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: Production (Minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (Uncompressed Code)
da: Udvikling (ukomprimeret kode)
