Select 2 (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Selectors
de: Selektoren

en: Classes
de: Klassen

en: Caches cleared.
de: Die Caches wurden geleert.

en: %name must be a positive integer.
de: %name muss eine positive Ganzzahl sein.

en: Production (Minified)
de: Produktion (minimiert)

en: Development (Uncompressed Code)
de: Entwicklung (Unkomprimierter Code)

en: At least @a
de: Mindestens @a

en: Placeholder text
de: Platzhaltertext

en: @e: At least @a
de: @e: Mindestens @a
