Select 2 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
gl: Desenrrolo (Código sen comprimir)
