Select 2 (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Classes
hu: Osztályok

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Production (Minified)
hu: Stabil (tömörített)

en: Development (Uncompressed Code)
hu: Fejlesztői (tömörítetlen kód)

en: At least @a
hu: legalább @a

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a
