Select 2 (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Classes
nl: Klassen

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
