Select 2 (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Classes
pl: Klasy

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a
