Select 2 (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Classes
uk: Класи

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)

en: At least @a
uk: Щонайменше @a

en: Placeholder text
uk: Текст заповнювача

en: @e: At least @a
uk: @e: Щонайменше @a
