Select 2 (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.

en: Production (Minified)
vi: Sản phẩm (Đã nén)

en: Development (Uncompressed Code)
vi: Phát triển (Không nén)
