Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Width
az: Eni

en: - Select -
az: - Seçin -
