Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: Contains
ja: 含む

en: Width
ja: 幅

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
