Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Contains
ne: समावेश

en: Width
ne: चौडाई

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
